Slide Wspólna praca to sukces Usługi prawne na najwyższym poziomie - Henry Ford - Kontakt

Poznaj nas lepiej

Jolanta Fink

Radca prawny, Mediator

Jolanta Fink

Radca prawny, Mediator

Dzień dobry,
W Kancelarii łączę to, co jest moimi mocnymi stronami – zarządzenie (od zawsze lubiłam przewodzić), kreatywność (stale wpadam na nowe pomysły), współpracę z ludźmi (uważam, że budowanie relacji stanowi wartość dodaną dla obu stron) i przepisy (od zawsze mnie znaczek § fascynował i tak mi zostało).

Jako osoba zarządzająca spółką swoją uwagę skupiam na słuchaniu drugiej osoby i uważam to za klucz do udanej współpracy zarówno z klientem, jak też pracownikiem.
Ufam klientowi, który najlepiej wie co jest najważniejsze w jego biznesie, dlatego swoją pracę skupiam na doborze właściwych rozwiązań do indywidualnej sytuacji klienta oraz wskazanie ewentualnego ryzyka podejmowanych decyzji.


W kreatywny sposób próbuję swoim klientom dobrać rozwiązanie, które ich zadowoli. Lubię rozmawiać, negocjować, a także szkolić się, takie działania dają mi dużo satysfakcji.

Wolny czas spędzam aktywnie – biegam, jeżdżę na rowerze, ćwiczę, tańczę, a także uwielbiam śpiewać, czytać i słuchać podcastów, doceniam też każdą chwilę spędzoną z rodziną oraz przyjaciółmi.

Barbara Putyra-Mużyło

Radca prawny

Barbara Putyra-Mużyło

Radca prawny

Ciekawość do świata biznesu zaszczepił we mnie mój Tato, który od czasów transformacji systemowej w Polsce, z sukcesem prowadził przedsiębiorstwo, a obecnie osiągnęło ono status dużego przedsiębiorcy. Przyglądając się przez lata skutecznej praktyce biznesowej mojego Taty, nabyłam umiejętności dostrzegania i rozumienia potrzeb przedsiębiorców, przede wszystkim tych, które służą osiąganiu celów wytyczonych przez przedsiębiorców, jak i dostosowaniu biznesu do dynamicznie zmieniającego się otoczenia gospodarczego. Zdaję sobie sprawę z faktu, że celem prowadzenia działalności gospodarczej jest osiąganie przez przedsiębiorcę zysku, a zatem nieodłącznym aspektem projektowania otoczenia prawnego biznesu jest jego wydźwięk finansowy dla przedsiębiorcy, co można regulować m. in. poprzez umiejętną optymalizację procesów. Dlatego też, świadcząc obsługę prawną przedsiębiorców – tj. opiniując umowy, tworząc dokumenty korporacyjne oraz nadzorując procesy inwestycyjne, staram się łączyć te sfery, do czego, za kluczowe dla osiągnięcia tych celów, uważam stałe poszerzanie kompetencji z zakresu prawa gospodarczego i prawa podatkowego.

Praca daje mi dużą satysfakcję.

Sama również jestem udziałowcem w polskich oraz zagranicznych spółkach oraz pełnię funkcje w ich organach.

Poza pracą, lubię podróżować i podziwiać piękno przyrody, uczyć się – w szczególności nauki o Wszechświecie oraz słuchać muzyki i grać na wiolonczeli.

Paulina Najdzińska

Radca prawny, Inspektor Ochrony Danych, Mediator

Paulina Najdzińska

Radca prawny, Inspektor Ochrony Danych, Mediator

Cześć,

W kancelarii jestem RODO security i czuwam nad prywatnością osób fizyczny, których dane przetwarzają nasi Klienci. Specjalizuję się w ochronie danych osobowych i zabezpieczeniu know how podmiotów gospodarczych. Praca z ludźmi daje mi ogromną satysfakcję, dlatego z zaangażowaniem przekazuję swoją wiedzę i wspieram osoby dopuszczone do przetwarzania danych. Swoją misję opieram na budowaniu wśród personelu świadomości ochrony i bezpieczeństwa informacji do których mają dostęp. W ramach mojej działalności prawniczej reprezentuję klientów na drodze postępowania sądowego, jak również prowadzę alternatywne metody rozwiązywania sporów.  Dzięki wysoko rozwiniętym umiejętnością interpersonalnym osiągam satysfakcjonujące rozwiązania dla moich Klientów. Wspieram podmioty gospodarcze w prowadzeniu swoich działalności w sposób prawnie bezpieczny, efektywny i elastyczny.

Justyna Kryczka

Radca prawny, Mediator

Justyna Kryczka

Radca prawny, Mediator

Cześć,

W kancelarii zajmuję się ochroną danych osobowych na stronie internetowej i prywatnością w sieci. Cyberincydenty takie jak np. kradzież danych klientów czy wyciek poufnych informacji handlowych mogą mieć ogromne konsekwencje dla Administratora danych oraz dla wizerunku firmy, dlatego też wspieram przedsiębiorców oraz osoby fizyczne prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze przy wdrażaniu zabezpieczeń, które chronią dane osobowe na stronach internetowych i gwarantują ich bezpieczeństwo.

Dotychczasowe sukcesy zawodowe pozwoliły mi nabyć zdolności interpersonalne i komunikacyjne, które na co dzień wykorzystuję w relacjach z klientami. Moim celem zawodowym jest budowanie wśród przedsiębiorców świadomości bezpieczeństwa informacji w sieci.

Sabina Bialik

Specjalistka ds. administracji

Sabina Bialik

Specjalistka ds. administracji
e-mail: kancelaria@prokolex.pl

Jestem absolwentką studiów inżynierskich i magisterskich wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji oraz studiów podyplomowych na kierunku Kadry i Płace organizowanych przez tę samą uczelnię.
Szczególną uwagę poświęcam organizacji pracy i przepływowi informacji, angażuję się w rozwój kompetencji miękkich takich jak zarządzanie czasem, zwięzła komunikacja i praca w zespole.
W kancelarii dbam o prawidłowy obieg dokumentów i korespondencji, odpowiadam za jej prawidłowe przechowywanie i rejestrację, a także szybkie i skuteczne odnajdywanie niezbędnych w pracy informacji.
Wolny czas poświęcam na czytanie książek i trekking. Kreatywność odnajdywana w literaturze
i samodzielnym tworzeniu tras górskich wycieczek pomaga mi w pracy, a także pozytywnie nastraja na realizację zadań.

Krzysztof Petrykiewicz

Specjalista z zakresu zamówień publicznych

Krzysztof Petrykiewicz

Specjalista z zakresu zamówień publicznych

Zamówieniami publicznymi zajmuję się zawodowo od 12 lat. Swoje doświadczenie budowałem, wspierając zarówno wykonawców, jak i zamawiających, stąd nie obce mi są problemy obu stron postępowania i rozumiem ich oczekiwania, co w efekcie pozwala mi się zaangażować w powierzone zadania. Ponieważ w życiu prywatnym jestem zagorzałym fanem i użytkownikiem nowych technologii, elektronizacja zamówień publicznych połączyła moje hobby z pracą zawodową, równocześnie pozwalając na większą samodzielność i możliwość realizacji zadań pod presją czasu.
W kręgu moich zainteresowań technologicznych, pozostaje również problematyka ochrony danych osobowych, którą zajmuję się praktycznie od czasu wejścia w życie rozporządzenia RODO. Jako IOD mam okazję pomagać administratorom z sektora publicznego, ale również i podmiotom z kapitałem prywatnym.
W Kancelarii łączę i wykorzystuję wiedzę oraz doświadczenie z nowymi technologiami, co pozwala mi kreatywnie dopasować się do oczekiwań Klientów.

Anna Adamiec

Anna Adamiec

Mediator, Specjalistka ds. administracji

Anna Adamiec

Mediator, Specjalistka ds. administracji
e-mail: a.adamiec@prokolex.pl

Jestem Ania,
Skończyłam studia administracyjne oraz podyplomowe prawo gospodarcze i handlowego z elementami prawa podatkowego. Wspieram Kancelarię w zakresie bieżącej obsługi w tym szczególnie czuwam nad prawidłowym kanałem przepływu informacji KANCELARIA – KLIENT. Stawiam na wartościowe relacje i otwartą komunikację. Aktualnie rozwijam się w mediacji. Wierzę w to co robię. Na co dzień uczę się słuchać oraz podnosić słowa zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Prywatnie spełniona mama, miłośniczka dobrego gotowania i czytania książek.
Specjalizacje w Kancelarii: zarządzanie, organizacja, mediacje.